SZTANGA OLIMPIJSKA SPORTS ST 20 KG

PARAMETRY TECHNICZNE:

  • gwarancja: 3 lata
  • drążek: stop stali o dużej sprężystości, o parametrze wytrzymałości 216 000 PSI, fosforanowanie manganowe
  • kołnierz: stal bezszwowa potrójnie chromowana
  • system rotacyjny: miedziane tuleje o zwiększonej wytrzymałości
  • radełkowanie: średnio agresywne, bardzo precyzyjne, brak radełkowania w środkowej części gryfu
  • wymiary: rozmiary olimpijskie, podwójne znaczenia na drążku (IWF + IPF)
  • montaż: innowacyjny, podwójny system łączenia drążka z kołnierzem

Więcej szczegółów

CZAS DOSTAWY: 48 GODZINY

1 399,00 zł

GRYF OLIMPIJSKI SPORTS ST GOLDBAR SERIES 20 KG

Goldbar Series 20 KG to gryf do CrossFitu oraz treningu siłowego w rozmiarze olimpijskim, wykonany z najlepszej jakości materiałów i zgodnie z wyśrubowanymi standardami. Całkowita długość gryfu to 220 cm, z kolei grubość drążka wynosi 28 mm. Drążek wykonany jest ze stopu stali o dużej sprężystości o parametrze wytrzymałości 216 000 PSI, zapewniającego odporność na trwałe uszkodzenia w okolicach 700 kg. 

Powierzchnia gryfu jest zabezpieczona przed uszkodzeniami oraz rdzą za pomocą nowoczesnej technologii fosforanowania manganowego, której zastosowanie zapewnia produktowi nie tylko trwałość, ale również elegancki, matowy wygląd. 

Kołnierz został wykonany ze stali bezszwowej potrójnie chromowanej oraz ryflowanej, co pozwoliło uzyskać powierzchnię, na której zaciski pewniej się trzymają. 

System rotacyjny, zbudowany na bazie miedzianej tulei, to rozwiązanie jednocześnie trwałe i gwarantujące wysoką jakość rotacji. 

Radełkowanie jest średnio agresywne oraz precyzyjne, co przekłada się na pewność chwytu oraz sprawia, że użytkownik gryfu ma poczucie panowania nad każdym aspektem treningu techniki. Cięcie ma format 3D, co zapewnia mu długowieczność. 

Gryf został zmontowany za pomocą innowacyjnego, podwójnego systemu łączenia drążka z kołnierzem, który pozwala wyeliminować niepotrzebne ruchy zarówno w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej.

Special Product

Ostatnio przeglądane

PayPal

12 PRODUKTY POLECANE

Produkt dodany do porównania