AMAROK COLLAGEN - 400G Sale!

AMAROK COLLAGEN - 400G

COLLAGEN - 400G

  • Potężna dawka białek kolagenowych
  • Wzbogacony o MSM i witaminy
  • Wspomaga proces leczenia kontuzji
  • 400G - 20 PORCJI

Więcej szczegółów

35,00 zł

COLLAGEN to białko kolagenowe z dodatkiem MSM, kwasu Hialuronowego oraz witamin. Jego zadaniem jest zapewnienie optymalnej pracy aparatu ruchu i wspomaganie procesu leczenia po urazach i kontuzjach.

Białka kolagenowe występują głównie w obrębie narządów (np. wątroba, czy serce) i przede wszystkim w kościach, chrząstkach. W aminogramie białek kolagenowych wyróżnia się wysoka zawartość glicyny i proliny. W dalszej kolejności lizyny, metioniny i tyrozyny. Przykładem białka kolagenowego używanego w suplementacji jest hydrolizat żelatyny. Suplementacja odżywkami zawierającymi białko kolagenowe jest wskazana w przypadku:
- przechodzenia procesu regeneracji pourazowej (wspiera szybszą odbudowę stawów, kości i tkanki łącznej),
- nadmiernej łamliwości kości, a także osteoporozy,
- zwyrodnień stawów,

MSM - inaczej Metylosulfanylometan - odpowiedzialny jest za nadawanie stawom odpowiedniej plastyczności i elastyczności. Dodatkowo wykazuje bardzo pozytywny wpływ na proces gojenia się ran. 

Kwas hialuronowy - (HA) jest podstawowym budulcem chrząstki i mazi stawowej. HA pomaga poprawić funkcjonowanie stawów, szczególnie przez amortyzację w stawach i poprawę konsystencji mazi stawowej.

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

SPOSÓB UŻYCIA:

1 miarkę (20 g) COLLAGEN rozpuść w 300 ml zimnej wody. Najłatwiej użyć do tego celu shakera. To jest Twoja pojedyncza porcja. Przygotowaną porcję spożyć raz dziennie po posiłku.

W przypadku leczenia kontuzji można zwiększyć ilość przyjmowanego suplementu do 2 porcji dziennie.

foto1035_821.png

Special Product

Ostatnio przeglądane

PayPal

30 PRODUKTY POLECANE

Produkt dodany do porównania