CROSSTREC FLEX BOX

Wieloskładnikowy suplement na kości i stawy w saszetkach

  • ZAWIERA AŻ DWA RODZAJE KOLAGENU
  • DODATEK KWASÓW OMEGA 3
  • WSPARCIE DLA SPORTOWCÓW
  • Cena dot. 1 saszetki - 15g / Pudełko zawiera 20 saszetek
  • SMAK: CHERRY-GRAPEFRUIT

Więcej szczegółów

CZAS DOSTAWY: 3-5 DNI

3,75 zł

CROSSTREC FLEX BOX to wieloskładnikowa formuła przeznaczona dla sportowców uprawiających dyscypliny obarczone dużym ryzykiem kontuzji tj. trening funkcjonalny. Produkt zawiera łatwowchłanialny hydrolizat kolagenu typu I oraz II, glukozaminę, chondroitynę i kwas hialuronowy. CROSSTREC FLEX BOX zawiera także skoncentrowane kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3 pochodzące z innowacyjnego, mikrokapsułkowanego oleju z ryb oraz witaminę C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia normalnego funkcjonowania kości oraz chrząstki.

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia to 15 g (1 saszetka).

SPOSÓB UŻYCIA

Zalecaną dzienną porcję preparatu ‒ 15 g (1 saszetka) rozpuścić w 300 ml wody używając do tego szejkera. Preparat stosować najlepiej bezpośrednio po posiłku.

OSTRZEŻENIA

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zróżnicowana dieta i zdrowy styl życia są ważne. Azorubina może mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Special Product

Ostatnio przeglądane

PayPal

30 PRODUKTY POLECANE

Produkt dodany do porównania