AMAROK CREATINE - 500G

CREATINE 

  • Wspomaga wzrost siły i masy mięśni
  • Zwiększa poziom energii
  • Ułatwia poprawę zdolności wysiłkowych
  • 500G - 100 PORCJI

Więcej szczegółów

25,00 zł

Kreatyna jest substancją występującą naturalnie w czerwonym mięsie, a równocześnie jednym z najbardziej efektywnych i przebadanych suplementów używanych w sporcie.

Regularne stosowanie kreatyny pozwala na zwiększenie masy i siły mięśni, ogólną poprawę kondycji oraz przyczynia się do zwiększenia wytrzymałości wysiłkowej.  Wspomaga  gromadzenie i transfer ATP co pozwala utrzymać odpowiednią intensywność treningu.

Używana przez nas kreatyna  jest mikronizowana dla lepszego wchłaniania i krystalicznie czysta by zapewnić szybki i stabilny efekt.

Dodatek Tauryny zapewnia lepszą regenerację powysiłkową dzięki magazynowaniu i transportowaniu azotu i zahamowaniu procesu katabolizmu.

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

SPOSÓB UŻYCIA:
1 miarkę (5 g) CREATINE wymieszaj z 250 ml zimnej wody lub soku owocowego. W zależności od planu suplementacji CREATINE możesz stosować rano po przebudzeniu, jak również przed lub podczas treningu. Pamiętaj, aby nawadniać właściwie organizm i  wypijać przynajmniej 8 szklanek wody dziennie.

foto1026_753.png

Special Product

Ostatnio przeglądane

PayPal

8 PRODUKTY POLECANE

Produkt dodany do porównania