AMAROK BE MUSCULAR MORE

  • aktywny matrix WPH i WPI

  • najwyższa wartość biologiczna

  • bogaty aminogram i pełny smak

  • 1000G - 33 PORCJE

Więcej szczegółów

95,00 zł

E MUSCULAR MORE to połączenie źródeł białka o najwyższej wartości biologicznej - Izolatu i Hydrolizatu białek serwatkowych, aby jeszcze szybciej i lepiej regenerować i nabudowywać Wasze mięśnie. 

UWAGA: po zmianie producenta wersje smakowe nieco różnią się od poprzednich - naszym zdaniem na plus, tym niemniej ostrzegamy;) 

W każdej porcji znajdziecie ponad 23g białka i solidną dawkę BCAA - skład który ma zapewnić optymalne wykorzystanie dostarczonego budulca przez Wasz organizm. Użyliśmy szybko wchłanialnych białek, stąd nie musicie obawiać się uczucia pełnego brzucha które tak często towarzyszy konsumpcji białek posledniej jakości i roślinnych.

BE MUSCULAR MORE to białko stworzone dla utrzymania i budowania "suchej masy" - a ponieważ wiemy jak ciężko trzymać sensowną dietę zadbaliśmy o to, by każda porcja BE MUSCULAR MORE była także małą ucztą i przerywnikiem w monotonni - kremowe i głebokie smaki uzyskane dzięki wykorzystaniu naturalnych składników i stevii w roli słodzika będą nie tylko wsparciem Waszych wysiłków ale i nagrodą;)

 

BE MUSCULAR MORE łatwo się miksuje, doskonale trawi i stanowi idealny suplement dla regeneracji mięśni i wzbogacenia diety o białko wysokiej jakości. Zawsze kiedy potrzebujesz dodatkowej porcji białka by wzbogacić swoją dietę możesz sięgnąć po BE MUSCULAR MORE - nie znajdziesz niczego lepszego.

Special Product

Ostatnio przeglądane

PayPal

3 PRODUKTY POLECANE

Produkt dodany do porównania