AMAROK FAT CUT RX - 160G

  • 9 aktywnych składników
  • rekompozycja bez utraty siły
  • tylko przebadane składniki
  • 160G - 40 PORCJI

Więcej szczegółów

95,00 zł

FAT CUT RX to produkt przeznaczony do wspomagania rekompozycji ciała poprzez utratę tkanki tłuszczowej i poprawienie  tempa przemian metabolicznych. Dzięki nowej formule opartej jedynie o wielokrotnie przebadane składniki z udowodnionym działaniem jesteśmy pewni efektów jego używania. To produkt specjalny, przeznaczony raczej dla zaawansowanych sportowców pragnących podnieść swoje zdolności wysiłkowe i poprawić jakość muskulatury bez utraty siły charakterystycznej dla diet redukcyjnych.

FAT CUT RX dodaje energii i witalności, pobudza do wysiłku, zapewnia bezpieczną rekompozycję i jest wzbogacony o kompleks witamin. Dzięki składnikom roślinnym o wysokim stopniu stężenia aktywnych substancji jak choćby ekstrakt z liści oliwnych wykazuje także działanie antyoksydacyjne i pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji.

 

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

SPOSÓB UŻYCIA:

Pojedynczą porcję (4g) zmieszaj z 200ml zimnej wody i wypij bezpośrednio przed treningiem.

W dni nietreningowe idealną porcją na przyjęcie suplementy będzie poranek, przed pierwszym posiłkiem.

foto885_932.png

Special Product

Ostatnio przeglądane

PayPal

2 PRODUKTY POLECANE

Produkt dodany do porównania