AMAROK BE ENERGIZED

  • połączenie węglowodanów prostych i złożonych

  • tylko 11g cukru w porcji - niki IG

  • szybkie źródło uzupełnienia glikogenu

  • 2000G - 40 PORCJI

Więcej szczegółów

49,00 zł

Każdy wysiłek, a zwłaszcza intensywny trening wymaga fazy odpoczynku i regeneracji, która przebiega w kilku fazach. Pierwsza z nich nastepuje zaraz po wysiłku i trwa około 30 minut - w tej fazie organizm stara się powrócić do poziomu sprzed wysiłku. W fazie kolejnej, najważniejszej dla pełnej regeneracji a trwającej do około 2 godzin po wysiłku, organizm uzupełnia płyny i rozpoczyna regenerację tkanek. jest to najważniejsza faza regeneracji powysiłkowej, wymagająca od organizmu wydatkowania dużych ilości energii.

BY ENERGIZED to specjalnie skomponowana mieszanka węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym, opracowana by zapewnić optymalne źródło energii dla regenerującego się organizmu. Może być także wykorzystywany jak stałe źródło energii dla pracującego organizmu jeśli zostanie użyty przed, a nie po treningu.

Wybierając BE ENERGIZED do swojej suplementacji zapewniasz swojemu organizmowi szybkie uzupełnienie poziomu glikogenu w mięśniach i wątrobie - co przekłada się na szybszą i lepszą regenerację, oraz szybki wzrost zdolności wysiłkowych organizmu.

Trzy orzeźwiające owocowe smaki, niski IG i zawartość cukrów prostych to czynniki które stawiają BE ENERGIZED w czołówce suplementów energetycznych.

Special Product

Ostatnio przeglądane

PayPal

8 PRODUKTY POLECANE

Produkt dodany do porównania