AMAROK BASIC LEUCINE - 300G

  • podnosi poziom ATP
  • aktywuje szlak M-Tor
  • stymuluje przemiany anaboliczne
  • 300G - 60 PORCJI

Więcej szczegółów

49,00 zł

Leucyna uznawana jest za najbardziej anaboliczny suplement znany w sporcie - dostarczamy Ci najwyższej jakości Leucynę dla budowania twardej, suchej i efektownej muskulatury.

Najważniejszym z udowodnionych profili działania Leucyny jest aktywacja szlaków M-TOR, które stymulują syntezę białek. Regularne stosowanie Leucyny wywołuje pozytywny balans nitrogenowy i pozwala budować pozbawioną tłuszczu masę mięśni.

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

SPOSÓB UŻYCIA:
1 miarkę (5 g) LEUCINE wymieszaj z 250 ml zimnej wody. Najlepiej w shakerze, chociaż rozmiesza Ci się dość słabo -  jest to cechą leucyny samej w sobie, jednak uważamy, że jej moc anaboliczna jest warta tej małej niedogodności. Według nas LEUCINE najlepiej wypijać przed lub po treningu.

foto834_578.png

Special Product

Ostatnio przeglądane

PayPal

14 PRODUKTY POLECANE

Produkt dodany do porównania