AMAROK DEDICATED BCAA + STAMINA

DEDICATED BCAA + STAMINA

  • Potężna dawka BCAA
  • Zachowanie poziomu elektrolitów
  • Przedłużenie efektynwego wysiłku
  • 500G - 50 PORCJI

Więcej szczegółów

85,00 zł

Każdy z produktów serii DEDICATED to mieszanka optymalnej porcji aminokwasów rozgałęzionych BCAA oraz dodatków funkcyjnych, dobranych pod kątem wspomagania określonych celów treningowych. To proste, minimalistyczne wręcz formuły zapewniające Wam skuteczność, szybkość działania i oszczędność - tak czasu jak miejsca.
Chcąc zaoferować Wam najlepsze z możliwych produktów nowa seria słodzona jest naturalnym wyciągiem ze Stevii, a o własciwy balans mineralny i elektrolitowy możecie być spokojni dzięki dodatkowi koncentratu wody kokosowej.
Aminokwasy rozgałęzione BCAA (Leucyna, Izoleucyna i Walina) mają udowodnione działanie anaboliczne i anty kataboliczne - pomagają postawić organizm "na nogi" po intensywnej sesji treningowej. Aby maksymalnie szybko zregenerować mięśnie wykorzystujemy działanie BCAA w najprostszej i najbardziej skutecznej formule 2:1:1.

STAMINA to połączenie skłądników mających bezpośredni wpływ na zdolność organizmu do wysiłku fizycznego o wysokiej intensywności

Beta Alanina podnosi próg przemian beztlenowych (lactate threshold). Opóźniając wystąpienie zmęczenia i uszkodzeń mięśni, umożliwia znaczne zwiększenie wydolności mięśniowej i objętości treningowej. 

Cytrulina poprawia zdolności wysiłkowe i zmniejsza uczucie zmęczenia u badanych, a także korzystnie wpływa na równowagę kwasowo-zasadową i wychwyt zwrotny wodorowęglanów przez nerki. 

Kompleks składników mineralnych zapewnia równowagę wodno-elektrolitową organizmu w trakcie wysiłku fizycznego.

Special Product

Ostatnio przeglądane

PayPal

14 PRODUKTY POLECANE

Produkt dodany do porównania