AMAROK BASIC B-ALANINE

  • Opóźnia uczucie zmęczenia

  • Znacząco poprawia wytrzymałość

  • Podnosi poziom energii

  • 240G - 60 PORCJI

Więcej szczegółów

49,00 zł

β-Alanina jest aminokwasem będącym prekursorem karnozyny, zwiększającym jej stężenie w komórkach mięśniowych. Karnozyna zwiększa pojemność buforującą mięśni i podnosi próg przemian beztlenowych (lactate threshold). Opóźniając wystąpienie zmęczenia i uszkodzeń mięśni, umożliwia znaczne zwiększenie wydolności mięśniowej i objętości treningowej. 

Efektem działania β-alaniny jest zwiększenie siły i wytrzymałości mięśni, zarówno w przypadku wysiłku aerobowego, jak również anaerobowego. Ponadto, β-alanina wpływa korzystnie na zwiększanie masy mięśniowej, a stosowana łącznie z kreatyną wykazują synergizm działania w zakresie uzyskiwania maksymalnej siły i beztłuszczowej masy ciała.

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

SPOSÓB UŻYCIA:
1 miarkę (4 g) B-ALANINE rozpuść w 250 ml zimnej wody lub innego napoju. Swoją pierwszą porcję wypij rano po przebudzeniu, drugą 30 minut przed treningiem (lub popołudniu w dni nietreningowe). Na początku stosowania B-ALANINE możesz odczuwać delikatne mrowienie na skórze, które jest normalną reakcją i po kilku dniach będzie się zmniejszać. Dla najlepszych rezultatów stosuj B-ALANINE przynajmniej przez 8 tygodni.

foto816_145.png

Special Product

Ostatnio przeglądane

PayPal

14 PRODUKTY POLECANE

Produkt dodany do porównania