AMAROK BASIC AAKG

BASIC AAKG:

  • Poprawia ukrwienie mięśni
  • Ułatwia transport tlenu
  • Wywołuje efekt pompy
  • 240G - 60 PORCJI

Więcej szczegółów

69,00 zł

Maksymalna pompa i dotlenienie pracujących mieśni to główne korzysci wynikające ze stosowania AAKG, które jest bardzo silnym prekursorem tlenku azotu.

Bardzo szybkie i odczywalne powiększenie drożności naczyń krwionośnych wywołuje miłe dla oka "napompowanie" mięśni - jednak to tylko efekt uboczny prawdziwych korzyści. Lepszy przepływ krwi zapewnia bowiem maksymalne nasycenie tlenem i składnikami odżywczymi, co przekłada się na jakość treningu oraz tempo regeneracji. Dodatkowe składniki odżywcze tworzą zaś korzystne warunki do odbudowy i nabudowy nowych komórek mięśniowych.

Warto też pamiętac o korzystnym wpływie AAKG na produkcję hormonu wzrostu, którego ilość ma bezpośredni wpływ na wielkość i jakość muskulatury.

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

SPOSÓB UŻYCIA:

1 miarkę (4 g) AAKG zmieszaj z 250 ml zimnej wody. Możesz stosować zaraz po przebudzeniu lub na 30 minut przed treningiem.

foto813_871.png

Special Product

Ostatnio przeglądane

PayPal

14 PRODUKTY POLECANE

Produkt dodany do porównania